23 Temmuz 2009 Perşembe

Bir çocuk kurtar,geleceği kurtar !


Bugüne kadar, Sosyal Sorumluk Projesi kapsamında birbirinden güzel ve önemli projelere imza attık; atmaya da devam ediyoruz. Şimdi sizlerle paylaşacağımız projemizse öncekilere nazaran biraz daha duygusal ve farklı...
Umut Çocukları Derneği’yle birlikte, Şişli Belediyesi’nin de desteğini alarak; “sokakta yaşamak durumunda kalan çocuklarımız” için konser organizasyonu düzenliyoruz... Konserden sağlanan gelirle, İstanbul Avcılar’da bulunan Umut Evi’nin yeniden yapılandırılması çalışmaları yürütülecek ve sokakta yaşamak durumunda kalan birçok “genç beyin” rehabilite edilerek topluma faydalı bireyler olma yolundaki ilk adımı atmış olacak. Onlar için Umut Evi; hem alacakları psikolojik destek sayesinde ülkemize ve dünyamıza daha yararlı gençler olma yolunda onları bilinçlendiren; hem de eğitimlerine devam eden gençlerimize kapılarını açan “sıcacık bir yuva” olacak.
Ekol olarak bu projedeki misyonumuzu; “Bir Çocuk Kurtar, Geleceği Kurtar” sloganıyla sokakta yaşayan çocuklarımızı geleceğe umutla hazırlamak olarak belirledik. İleride gerçekleştirmeyi hayal ettiğimiz paralel projeler açısından ucu açık ve oldukça kapsamlı olan bu projede, Umut Evi’nde yaşayacak çocuklarımızın kişisel ve mesleki gelişimleri de biz gönüllüler tarafından üstlenilecek.
Gelelim konserimizin ayrıntılarına...Esra Ceyhan’nın ve sürpriz sanatçılarımızın katılımıyla renklenecek konserimiz; 30 Temmuz Perşembe akşamı Şişli - Kurtuluş Derviş Eroğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir. J Ekol Tiyatro ekibimiz de, birbirinden farklı 4 oyun ile sahne alacak.
Konser biletlerimiz 40 TL olarak Pazartesi günü itibarıyla İK Departmanımız’da satışa sunulacaktır. Sizi ve çevrenizdekileri, “Bir Çocuk Kurtar Geleceği Kurtar” diyerek bizimle birlikte tek yürek olmaya ve bilet almaya / satmaya davet ediyoruz...
Saygılarımızla,
Arkadaşlar yukarı da gördüğünüz mail benim çalıştığım şirketin düzenlediği bir organizasyon katılmak isteyenlerin benimle irtibata geçmesini rica ederim.
Teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Pages