17 Temmuz 2009 Cuma

Canım kızım emekliyooor :)


Canım kızım emekliyooor

Maşallah bebeğime tatlı kelebeğime, evimizin heryerine konacak artık.En kısa zaman da evimizi aşkımın rahat edeceği,ona tehlike yaratmayacak şekilde hazırlamamız lazım.
Kuzum ilk defa anneannesin de emeklemeye başladı ve tabi bende ağlamaya :) niye ağlıyorsam !!
Şimdi annemin benim gözüme bazen çok ufak gelen ama annemin nasıl bu kadar sevindiğini anlayamadım şeyleri anlıyorum. Zaten ufak ufak hareketlenmeler başlamıştı ama kızım ananesini beklermiş meğer :)
İlk işimiz babamızı arayıp müjdeyi vermek oldu.Balım benim ne kadar sevinçliyim bir bilsen. O bacaklarını acemice şaşkın şaşkın hareket ettirmeye çalışmıyormusun içimden seni yiyip bitirmek geliyor. Bu arada yavrum yavaş yavaş kelimelere de başladı hınne yani anne demenin dışında dün atta ve ede yani Ece diyor kendince bizde eşimle neredeyse kanat takıp uçucaz :)
Ece’cimize birşeyler öğretmek o kadar zevkli ki. İyi birer anne baba olabilmek için daha çok yolumuz var belki ,bıkmadan usanmadan senin için birşeyler düşünüyoruz kızım. Kuzumuza neler yapalım nasıl güzel bir hayat hazırlayalım diye. Bu aralar en sevdiği şey Ali babanın çiftliği şarkısı hayvan seslerinden midir ? nedir? Acayip seviyor bir çığlıklar bir bağırmalar görmeniz lazım. Bu aralar tepkileri daha bir bilinçli herşeyi anlıyor artık.Allah’ım nazarlardan korusun bebeğimi.Seni çok ama çok seviyoruz japon balığım.

6 yorum:

nedret dedi ki...

Haydi hayırlı olsuun.Fazla kilolarınız varsa bu dönem eriyecektir.Defterine hemen kaydedin.İleride bu konulardan sınava sokacak sizi:)))

Chido's dedi ki...

Sağol Nedret abla amiiin inşallah bir an önce erir :)))

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ * dedi ki...

Chido's ne kadar da sevinmişsiniz tebrikler minik meleğe :)

Chido's dedi ki...

Evet canım insan gerçekten çok mutlu oluyor :)
e hadi artık darısı başına diyim bilmem anlatabildim mi ?? şekerimm.

Güneş dedi ki...

Hayırlı olsun, bundan sonra ilk adımlar var, her anları çok özel çok güzel.

Chido's dedi ki...

Teşekkürler Güneş,

Evet gerçekten çok ama çok özel duygular Allah isteyen herkese bu anları nasip etsin.
Şimdi koşturmaca başlıyor yani :))

Pages