20 Aralık 2009 Pazar

Yılbaşı hediyemiz geldiii :)

Kızım'ın ilk yılbaşı hediyesi geldiiiii :) Anneler Klubü adlı mail grubuna üyeyim çok faydalı ve yararlı bir grup.Bebekler ve çocuklarla ilgili kimi zaman yaşadığımız sevinçlerimizi kimi zaman bir deneyimimizi kimi zamanda yaşadığımız sıkıntıları diğer annelerla paylaşıyoruz.
Bu grup o kadar farklı ki bize bir ilk'imizi yaşattı. Grupta yılbaşı çekilişine katıldık kim kime çıkarsa onun çocuğuna veya çocuklarına bir yılbaşı hediyesi aldı.

Biz Neviye teyzemizin tatlı kızı Melisa'ya çıktık. Bize de İzmir'de oturan Hatice teyzemizin şeker kızı Merve Mukaddes çıktı.

Çarşamba günü iş yerime kargomuz geldi o kadar çok hoşuma gitti ki kızımın ilk yılbaşı hediyesiydi :) Neviye'cim Melisa'yla ellerinize sağlık, çok zevkli ve bir o kadar da şık bir paketti açmaya kıyamazsın o nasıl kurdelelemek öyle . Eve gelir gelmez Ece elimde ki paketi görüp Ag Ag yani aç aç demeye başladı babasıyla onlar salona ben fotoğraf makinasını getirene kadar paket açılmış bile hemen fotoğrafladım :) Sonra babamız bizi çekti :) Bu arada hediye paketimiz de bir not vardı harika birşey hemen saklanmak üzere Ece'nin kutusuna kaldırdım.

Neviye'cim tekrar teşekkür ederim Ece hediyenize bayıldı zaten resminden de anlarsın :))

Yeni yılın size ve ailene Melisa'nızla birlikte sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir yıl dilerim.

Bizde hediyemizi pazartesi kargo'ya veriyoruz bakalım inşallah Merve Mukaddes'de beğenir.
Küçük bir video çekimi yaptık hem teşekkür edelim hem de hatıra kalsın diye :))))

1 yorum:

Adsız dedi ki...

merhaba, benim bloguma da beklerim
http://keddynindolabi.blogspot.com/

Pages