1 Ocak 2010 Cuma

Hoşgeldin 2010 :)

Bu yılbaşı biraz endişeli geçti dün akşam Ece'nin ateşi tekrar nüksedince Kadıköy Şifa'ya götürdük şansımıza çok iyi bir doktor denk geldi çok olmamakla birlikte vücudun da enfeksiyon varmış ve ayrıca diş çıkarıyor dedi ikisi birleşince bayağı bir ateş yapmış. Bu sabah kontrol ettiğimde alttan sağ yan dişin patlatığını gördüm :) çok şükür hem dişi patlayıp hem de ilaçlarını kullanınca bebeğim biraz kendine geldi. Şu diş olayı çok sıkıntılı bir durum yaa :( daha çoook yolumuz var :( inşallah bundan sonrakiler az sancılı olur. Aşkım 3 gündür sadece bezle duruyor bugün sadece atlet ve pijama giydirdim.

Yeni yıla huzurla girdik çünkü Ece çok şükür iyiydi onun dışında herhangi bir hazırlık yapamadım napalım herşeyin başı sağlık sağolsun kayınvalidem imdadıma yetişip birşeyler göndermiş akşam 9:30 dan sonra Ece'de daha iyi olunca güldük eğlendik.

Yeni yılın hepimize sağlık huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.
İnşallah bu yıl bereketli ,bol kahkahalı ve aşk dolu geçer.

2 yorum:

Gülter/Mahmut Yavuz dedi ki...

Tekrar çok geçmiş olsun. Ece'nin yeni seneye iyilşmiş olarak girmesi en güzel mutluluk bence, umarım her yıla böyle bomba gibi sapasağlam çıtır olarak girer :)
Yeni yılınız kutlu olsun ailecek...

Chido's dedi ki...

Gülter/Mahmut Yavuz;Çok Sağol Gültercim. Sizin de yeni yılınız kutlu olsun Oğuz çoook öpüyorum.

Pages