25 Ekim 2010 Pazartesi

Doğumgünün Kutlu Olsun Annecim

Canım kızım Doğumgünün kutlu olsun.Nice sağlıklı,mutlu yıllaraaaaa.Seni çok seviyorum.Burada ki çok kelimesi aslında o kadar az kalıyor ki bilemezsin hani daha önce canından öte ne gelir deseler olur mu? insanın canı en önce gelir derdim şimdi sen geliyorsun aşkım.Bugün hem mutluyum hem de gururlu senin yeni yaşınla birlikte  eeee benim anneliğimin babanın da babalığının ikinci yılını doldurmuş bulunuyoruz.Bu iki senede daha bir tecrübelendik daha bir birbirimize bağlandık.Bu Pazar kısmetse doğumgünü partini yapacağız güzel yaşını kutlayıp cici hediyeler alıcaz.Umarım güzel bir parti olur :)

Biraz senden bahsedelim bakalım fındığım bunları büyüdüğünde okuyup bol bol gülüp hatırlayalım.
Maaşallah gevezelik konusunda bana benziyorsun : ) ee genler tabi ki. Yavaş yavaş bir inatlaşma başladı Ece gel öpiyim öpmeeee gel üstünü giydiriyim diydirmeeee süt içelim kızım içmemmmm bayan olumsuzluk ekisin.
Bunun yanında çok zeki ve dikkatli bir çocuksun en olmadık şeyleri bize gösterip bizi şaşırtıyorsun bir kere gördüğünü veya duyduğunu bir daha unutmuyorsun.Hatta babaannen bu kız bilgisayar kafalı diyor :))

En çok istediğim şey de senin kitapları okumayı seven bir çocuk olmandı çok şükür elinden kitapların düşmez.Yanıma gelip hadi anne oku diyorsun.
Artık kendin yatağına yatıyorsun bende yatağının önüne oturup masallar okuyorum sana anne çüçük ayşeyi oku Tali'yi oku tubaleti oku diye kendin seçiyorsun :))
Konuşman bayağı ilerledi ne duysan söylüyosun hele geçen gün "anne şadece süt iççem fffuuu içmiycem deyip " uzun cümlelere başladın. Baba'na çok düşkünsün işten geldiğinde kapı çalınca ki sevincin "baba geldi hoşdeldin demen "önce babanı sonra beni bitiriyor:)))
Bu aralar Mickeymouse'la Donald'la yatıp kalkıyoruz çok severek seyrediyorsun tabi sonra tv kapanıyor.
Sayıları 10'a kadar sayıyor ve tanıyorsun.Bulaşık makinasının üzerinde ki sayılara gidip "anne baaak üç bak eki bak dööt" deyip  gösteriyorsun.Şimdi şimdi şekillerde oturdu 5-6 tane şekli tanıyıp gösteriyorsun.
Seninle bol bol yapboz yapıyoruz.En çok içime fenalık getiren  :) çocuk giydirme.Napalım yapıyoruz tekrar tekrar.
Bu aralar evde "Eyi ki doğdun Ece paşta üffff " diye geziyorsun bakalım evi Mickeymouse ile süslediğimizde ki tepkilerini çok merak ediyorum.
Yani kızım tam bir 2 yaş fıstığı oldun Allah'ım seni nazarlardan korusun.
Geçen gün yüzümü ellerinin arasına alıp 3-4 öpücük kondurdun işte o an içimin yağları eridi :))))

Büyüyorsun annecim güzel akıllı bir kız oluyorsun seninle olmak seni büyütmek eğitmek bazen yorucu ve karmaşık olsa da inanılmaz keyifli.
İnşallah sağlıklı başarılı ve huzurlu bir hayatın olur bitanem.Başarılarınla gurur duyarız.

Seni sonsuzluk kadar seviyorum :))
Annen5 yorum:

Hilal dedi ki...

nice senelere, gülen yüzü daim olsun. sevgiyle kalın

annecik dedi ki...

doğum gününüz kutlu olsun sağlıklı keyifli bir yaş geçirsin inş.

Emine dedi ki...

sağlıklı ,mutlu nice yıllara Ececiğim.Hep gül inşallah

Chido's dedi ki...

Hilal;Çok teşekkürler :)

annecik; Teşekkür ederim.

Emine; Sağol Emine'cim :)

ElfAna dedi ki...

Ahhh geriden takip ettigim icin simdi yaziyorum; mutlu yillar Ece' ye. Gulen yuzu hic asilmasin:)

Pages