4 Aralık 2010 Cumartesi

Kara bulutlar çekilin artık !!!

Bu aralar Allah beterinden korusun bir negatifliktir gidiyor : ( o kadar üzgünüm ki !!
Kayınpederime gırtlak kanseri teşhisi kondu şuan hastanedeler biyopsi yapılacak ve ardından sonuca göre de en kısa zamanda ameliyat olacak :(((((((
Hiç beklemediğimiz bir anda böyle bir haberle karşı karşı kalmak hepimizi şoke etti.
En çok da kayınvalidemi Allah ayırmasın o kadar tatlı bir karıkocalar ki herşeyi beraber yaparlar yürüyüşe alışverişe heryere beraber giderler her zaman birbirlerine olan saygı ve anlayışlı tutumlarına gıpta ederim inşallah bizde onlar gibi oluruz.
Offfff offf insanların kanser olduğunu duyunca tabi ki üzülüyoruz ama insan kendi canından birinin başına gelince bir acayip oluyormuş.Kendi babam gibi severim kayınpederimi Allah yardımcımız olsun,inşallah iyi huyludur da kurtulur bu illetten.
İyi düşününelim iyi olsun allahım lütfen sen ayırma.
Kafam çok karışık eşim desen nasıl olunacaksa öyle işte :(( tabi ki babaya devamlı moral depoluyoruz inşallah herşey yolunda gider.
Neyse daha fazla yazamayacağım allaha emanet ol babacım.

4 yorum:

Pratik Anne dedi ki...

Cok acil sifalar diliyorum babaniza. Insallah erken donemde, cabuk ve kolay tedavi edilebilir.

Chido's dedi ki...

Pratik anne; Çok teşekkürler umarım en kısa zamanda iyileşir.

Deli Anne dedi ki...

:( çok büyük şifalar diliyorum kayınpederinize.. bizde de uzaktan bir akrabada çıktı, daha bugün konuşuyorduk.. ama moral çok önemli. onun ciğerlernde olmasına rağmen ameliyat iyi geçmiş.. morali yüksek.. nşallah sizin iyi hutlu çıkar ve bir an önce bu illetten kurtulur kayınpeder.. kayıvalidenize çok üzüldüm asıl... Allah yardımcınız olsun

Chido's dedi ki...

Deli anne; Cok tesekkurler evet en onemlisi moral bizde kayinpedere hic yansitmamaya calisiyoruz ama zaten koca adam herseyin farkinda elimizden geldigi kadar iyi konusuyoruz insaallah ameliyati iyi gecicek.
Evet bende kayinvalideye ayri uzuluyorum :(

Pages