20 Aralık 2011 Salı

İstenmeyen ara :(

Yahu tam şu blogumla düzenli ilgileneceğim diyorum illaki bir problem çıkıyor.Yaklaşık 15 gündür laptopum serviste resmen dünyadan koptum ya da gerçek dünyaya döndüm diyelim :))) Sonat'ın beynini yemek suretiyle olaya biraz hız verdim ama henüz bir sonuc alamadım.Bugün Ece'nin randevusu var şuan eşimin ofisindeyiz  oradan yazzıyorum.4.kez KBB ye götüreceğiz, bir iki doktorla yetinemedik gerçi hemen hepsi hem geniz eti hem bademcik diyor bakalım bugün dananın kuyruğu kopacak.Niyetimiz artık biran önce operasyonu geçirip rahatlaması.İnşaallah doktor içimiz siner de hemen kurtulur kuzum artık.
Sanırım biraz daha ayrı kalacağız sonra yine süper haberlerle devam.
Şimdilik bazı ufak tefek şeylerin dışında bir sorunumuz yok hayat aynı hızda delip geçiyor.10 günlük bir ses değişikliği gripten sonra şimdi taş gibiyim :)))))
Aslında anlatacağım çok şey birikiyor ama sanki ben zamanında anlatmayınca anlamsız gibi geliyor :) ah şu aklımdakileri daha sistemli hayata geçirsem tam süper olacak.
Neyse canlar bende haberler böyle heppinizin günleri güzel geçsin.

Sizi yazdan kalma bir resimle uğurluyorum.. Ay unuttum yazmayı saçlarımı boyadım ilk defa evde kendim denedim ve sanırım oldu rengi tam istediğim renk olmadı ama en azından düzgün boyadım. Yeni resimlerimi sonra ekliycem..

2 yorum:

Sheena dedi ki...

Yorumum kabul edilmedi :)) Bir daha yaziyorum, bu sefer kopyalayacagim gondermeden once :D
Saclarini gule gule kullan. Biz de klupte Cigdem nerde diye konustuk gecen gun, ben herhalde dedim tasiniyorlar :D Ama laptop bozulmus :(((

Ecenin operasyonu icin insallah icinize sinen bir doktor bulursunuz ve carcabuk agrisiz sizisiz atlatir.

Laptopu cabuk tamir ettirin, ozledik..

Chido's dedi ki...

Sheena; Bu 3. yazışım :( umarım bu sefer olucak.Bende haberler eh diyim canım taşınma işi yattı aradık aradık bulamadık iyice kış gelince de vazgeçtik mecburen Mart-Nisan gibi bakıcaz.Saçlarım kızıl kahve gibi ilginç bir renk oldu sıkıntılardan saçlarıma sardım halt ettim :(( bizde haberler böyle yeni yazımda detaylı anlatıcam beklerim :) sağol merak ettiğin için.

Pages