11 Haziran 2017 Pazar

Uzuuuuun bir aradan sonra merhaba :)

Çooook çok uzun zaman oldu yazmayalı çok ihmal ettim seni sevgili blogum sevgili takipçilerim :( İstenmeyen aralar verdim çok şey yaşadık ailece düzenimiz değişti hayatımız değişti ama çok şükür bin şükür sağlıklıyız mutluyuz.Eşim ben ve Ece yepyeni bir sayfa açtık hayatımızda detaylar daha sonra... Ece kocaman 9.5 yaşında bir fıstık oldu :) Bende çok farklı bir işle karşınızdayım.Artık LR Sağlık Ve Güzellik ürünlerini firmasında Takım lideriyim harika bir ekibim var.Bu detaylarda daha sonra :) Şimdilik kısa bir merhaba diyelim ve başlayalım artık eskisi gibi yazılar yazmaya bugünlik bana müsaade blogumun şifre olayını hallettim artık daha sık birlikte olacağız. :) Güzel günlerde görüşmek üzere şimdilik sevgiyle kalın.

4 yorum:

Tülin'in Evi dedi ki...

Merhabalar
Ben blog'dan izlediğim kadar Maltepe de oturuyorsunuz. Malum okul zamanı geldi. Kızınızı Kazım Tunç a gönderdiğinizi söylemişsiniz bizim kızda bu yıl ilkokula başlayacak sizden de okul ve öğretmenleri hakkında fikrinizi öğrenebilir miyim ? Şimdiden teşekkürler 😊

Chido's dedi ki...

Merhabalar,

Biz Artık Beylikdüzündeyiz :) Kazım Tunç harika bir okul biz çok memnun kaldık.Biliyorsunuz eğitim ve öğretmen konuları çok göreceli ancak ben gönül rahatlığıyla okulu önerebilirim.Kızımın öğretmeni Onur Şeker bey'di hala anarız çok iyi bir öğretmen sizin kuzunuzun da yolu açık olsun allah iyilerle karşılaştırsın.Öğretmen seçimini okula bırakmak bazen daha iyi olabiliyor tek nacizane tavsiyem bu şekilde olabilir.
Sevgiler

Tülin'in Evi dedi ki...

Merhabalar,

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. İlkokul telaşı içindeyiz :) onlar adına karar almak zor bizim için yeni bir süreç başlıyor. Sizin kuzunuzun da yolu açık olsun inşallah sağlıkla geçirecekleri başarılı bir eğitim yılı olur.
Sevgiler

Chido's dedi ki...

Rica ederim bizde çok teşekkür ederiz hepsinin yolu açık olsun 😊💕
Sevgiler

Pages